KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464547

nr 1346 4547

Örjan Sandenor

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Kust. Olja på duk, signerad, 25x30 cm

Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:52:31

Örjan Sandenor

Läs mer om Ã–rjan Sandenor